Õpilasesindus

 

 

Õpilasesinduse töö kuraator

Igor Kalakauskas

Õpilasesinduse esimees

Georgi Knjažev

Esimehe asetäitja

Janek Täht

Sekretär

Sofya Popova

Sekretäri asetäitja

Sofia Larens
Esindaja kooli tervisenõukogus

Artur Alen

Esindaja kooli hoolekogus

Leonid Maznitsa

Klass

ÕE liikmed

E-posti aadress

8 А

Sofia Larens

Sofialarens12@gmail.com

8 A

Michael Leo

michaelleoee@gmail.com

8 A

VERA TOLMATŠOVA

vera.tolm@gmail.com

8 Б

Egor Reis

reis.egor@gmail.com

8 Б

Natalia Olimpieva

Natalya_olimpieva@mail.ru

8 Б

Matvey Petrov

Mat.p123@yandex.ru

9 A

Artjom Stadnik

artjom.stadnik@gmail.com

9 А

Aleksey Bоzzoli

Aleksey.Bоzzoli@gmail.com

9 A

Artur Alen

artur.alen001@gmail.com

10

Artur Kostin

kostinartur02@gmail.com

9 Б

Georgi Aksjonov

georgi.aks2000@gmail.com

9 Б

Saveliy Savinov

terelapses@mail.ru

10

Sofya Popova

s.popova01@gmail.com

10

Leonid Maznitsa

Leon.mzn@gmail.com

10

Janek Täht

tahjan@ttrk.tln.edu.ee

10

Polina Pochekutova

2001polina2005@gmail.com

10

Georgi Knjažev

gknjazev@gmail.com

11

ARTUR LATUŠKEVITŠ

Artix145@mail.ru

11

Darja Mamajeva

darja.mamajeva@gmail.com

11

Mikael Rinne

Pavel.rinne@gmail.com

11

Gordei Pribytkin

pribytkingordei@gmail.com

11

Lev Kovalenko 

forkleo@gmail.com

11

Deivid Saad

deisaa@ttrk.tln.edu.ee

12

IVAN KUZOVKIN

i.d.kuzovkin@gmail.com

Budolinn Raduga TTRK sõprade selts Atlasnet